Treenerid

Martin on lõpetanud TÜ sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi ning töötab treeningu füsioloogia lektorina. Martin omab suurt treeningualast nõustamise ja juhendamise kogemust alatest algajatest ja harrastajatest kuni rahvusvahelisel tasemel võistlevate sportlasteni. Spordi kogemuse poolelt on Martin tegelenud kesk- ja pikamaajooksuga ning tulnud 3000m takistusjooksus Eesti meistriks. Lisaks on harrastanud maastikuratta sõitu, rulluisutamist ning motosporti.

Martin Mooses, Phd

Bert on lõpetanud TÜ Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi ning töötab kehalise kasvatuse õpetaja ja treenerina. Bert omab nii isiklikku võistluskogemust kui ka pikaajalist juhendamise kogemust erinevatel vastupidavusaladel nagu näiteks jooksmine ja suusatamine. Ise on Bert tegelenud veel kergejõustiku, korvpalli ja duatloniga.

Bert Tippi, MSc

Rauno on lõpetanud TÜ Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi ning töötab kehalise kasvatuse õpetaja ja treenerina. Harrastus- ja võistlussportlaste juhendamisega on Rauno tegelenud üle 3 aasta. Kesk- ja pikamajooksjana on Rauno erinevates vanuseklassides võitnud Eesti meistrivõistlustel üle 20 medali.

Rauno Laumets, MSc

Kerli on lõpetanud TÜ porditeaduste ja füsioteraapia instituudi ning töötab TÜ liikumislaboris teadurina. Kerli on endine kesk- ja pikamaajooksja ja hetkel harrastustasemel ratsutaja, viies ka ise läbi ratsutamistreeninguid algajatele.

Kerli Mooses, PhD

Meie töötajate poolt avaldatud artiklid: