Motospordi treeningud

Süstemaatilised ja regulaarsed laste ja noorte motospordi treeningud

Motokrossi treeningud

.

Triali treeningud

.

Supermoto treeningud

.

Üldkehalised treeningud

.

Treeningud viiakse läbi Eesti Motospordi Akadeemia ja Treeningplaan.ee koostöös. Treeningutele ootame lapsi alates 5. eluaastast sõltumata nende varasemast kokkupuutest motospordiga.

MEIE EESMÄRK on pakkuda lisaks motospordi treeningutele võimalust arendada mitmekülgselt laste ja noorte kehalisi võimeid lähtuvalt nende vanusest. Seetõttu toimub igal nädalal lisaks tsikliga treeningutele vähemalt üks üldkehaline treening, kus tutvume erinevate spordialadega (nt kergejõustik, jalgratas, ujumine, slackline, suusatamine jne) ning arendame erinevaid võimeid (kiirus, tasakaal, jõud jne).

 Treeningud toimuvad vastavalt varasemale kogemusele:

  • Alustajatel on lisaks tsikli treeningutele vähemalt üks üldkehaline treening.
  • Edasijõudnutel on lisaks tsiklitreeningutele kaks üldkehalist treeningut.

Ühe tsiklitreeningu hind on 25 eurot. Tsiklitreeningul osalevatele lastele on üldkehaline treening tasuta.

Triali treeningud toimuvad Jaamamõise 32, Tartu. Motokrossitreeningud toimuvad peamiselt Kulbilohu rallikrossirajal ning Tartu lähedal Äksi Motoranšos või Kukemetsa karjääris. Supermotot käime harjutamas kardiradadel üle Eesti. Ilma tsiklita/quadita üldkehalised treeningut toimuvad üldjuhul Tartu Ülikooli Spordihoones (Ujula 4, Tartu), aga lähtuvalt treeningtunni sisust võib treeningukoht muutuda. 

Kui sul on huvi, aga tsikkel ja varustus puudub, siis ära muretse - leiame Sulle nii tsikli kui ka varustuse, millega treeninguid alustada. Treeninggruppidega on võimalik lituda igal ajal. Huvi korral võta ühendust: Martin Mooses (tel: 53463066).

MEIEGA ON ÄGE!