Motospordi treeningud

Süstemaatilised ja regulaarsed laste ja noorte motospordi treeningud

Krossi/supermoto treeninggrupp

Quadide treeninggrupp

Treeningud viiakse läbi Äksi Motoklubi ja Treeningplaan.ee koostöös. Treeningutele ootame lapsi alates 5. eluaastast sõltumata nende varasemast kokkupuutest motospordiga.

MEIE EESMÄRK on pakkuda lisaks motospordi treeningutele võimalust arendada mitmekülgselt laste ja noorte kehalisi võimeid lähtuvalt nende vanusest. Seetõttu toimub igal nädalal lisaks tsikliga/quadiga treeningutele üks üldkehaline treening, kus tutvume erinevate spordialadega (nt kergejõustik, jalgratas, ujumine, slackline, suusatamine jne) ning arendame erinevaid võimeid (kiirus, tasakaal, jõud jne).

 Treeningud toimuvad vastavalt varasemale kogemusele:

  • Alustajad treenivad 2 korda nädalas, millest üks on tsiklil/quadil ning teinetreening on mitmekülgne üldkehaline treening. Hind 100 EUR/kuu.
  • Edasijõudnute gruppi ootame suurema kogemusega noori ning treeningud toimuvad 3 korda nädalas - 2 treeningut on tsiklil/quadil ja üks on mitmekülgne üldkehaline treening. Hind: 200 EUR/kuu.

Tsikliga/quadiga treeningud toimuvad Äksi Motorantšos Harley-Davidsoni ringil (Äksi küla, Tartumaa). Ilma tsiklita/quadita üldkehalised treeningut toimuvad üldjuhul Tartu Ülikooli Spordihoones (Ujula 4, Tartu), aga lähtuvalt treeningtunni sisust võib treeningukoht muutuda. 

Kui sul on huvi, aga tsikkel ja varustus puudub, siis ära muretse - leiame Sulle Äksi Motoklubist nii tsikli kui ka varustuse, millega treeninguid alustada. Treeninguid viivad läbi Meelis Pärtelpoeg (tel: 56693832) ja Martin Mooses (tel: 53463066). Treeninggruppidega on võimalik lituda igal ajal.

MEIEGA ON ÄGE!

Äksi39Team toetajad on: